3e Kampioensschaspclubmatch van de Eerste Gezelschaphonden Club Nederland  (met CAC)
23 November  2019
in de Breepark Evenementenhal  te Breda


Klik voor online inschrijven

De rassen die kunnen deelnemen en de daarvoor uitgenodigde keurmeesters zijn:
Bichon Frisé Hans Boelaars (NL)
Bolognezer Hans Boelaars (NL)
Boston Terrier Moa Persson (SE)
Cavalier King Charles Spaniël Dianne Degryze (BE)
Chihuahua korthaar Jean-Francois Vanaken (BE)
Chihuahua langhaar Jean-Francois Vanaken (BE)
Chinese Naakthond Stefan Wächter (DE)
Coton Tulèar Hans Boelaars (NL)
Dwergpoedel, grijs, abrikoos, rood Stefan Wächter (DE)
Dwergpoedel, zwart,wit, bruin Stefan Wächter (DE)
Epagneul Nain Continetal Papillon Stefan Wächter (DE)
Epagneul Nain Continetal Phalène Stefan Wächter (DE)
Franse Bulldog Igor Vyguzov  (ME)
Griffon Belge Dianne Degryze (BE)
Griffon Bruxellois Dianne Degryze (BE)
Grote Poedel, grijs, abrikoos, rood Stefan Wächter (DE)
Grote Poedel, zwart, wit, bruin Stefan Wächter (DE)
Havanezer Hans Boelaars (NL)
Japanse Spaniël Dianne Degryze (BE)
King Charles Spaniël Dianne Degryze (BE)
Kromfohrländer Dianne Degryze (BE)
Leeuwhondje Hans Boelaars (NL)
Lhasa Apso Erwin Manders (NL)
Maltezer Hans Boelaars (NL)
Markiesje Dianne Degryze (BE)
Middenslag Poedel, grijs, abrikoos, rood Stefan Wächter (DE)
Middenslag Poedel, zwart, wit, bruin Stefan Wächter (DE)
Mopshond

Moa Persson (SE)

Pekingees Dianne Degryze (BE)
Petit Brabançon Dianne Degryze (BE)
Russische Toy Terrier Korthaar Dianne Degryze (BE)
Russische Toy Terrier, langhaar Dianne Degryze (BE)
Shih-Tzu Erwin Manders (NL)
Tibetaanse Spaniël Dianne Degryze (BE)
Tibetaanse Terriër Dianne Degryze (BBE)
Toypoedel Stefan Wächter (DE)
Yorkshire Terriërs Chantal van der Horst (NL)
   
Ereringprogramma:  
Speaker Cindy Kerssemeijer (NL)
Yorshire Terriërs Chantal van der Horst (NL)
Beste jongste pup

Dianne Degryze (BE)

Beste pup Igor Vyguzov (ME)
Beste jeugdhond Moa Persson (SE)
Beste veteraan Stefan Wächter (DE)
Beste koppel Erwin Manders (NL)
Beste fokkerijgroep Jean Francois Vanaken (BE)
Beste nakomelingensgroep Dianne Degryze (BE)
BIS Hans Boelaars (NL)